SKI365

ski_snbLyžování a snowboarding. Celoročně. Protože sami chceme.

Lyžování a snowboarding probíhá na tzv. ski simulátoru. Nekonečný povrch se speciální úpravou se odvíjí mezi dvěma válci. Sklon udává rychlost, pohyb ze svahu je vytvářený gravitační silou. Z pohledu mimo simulátor se zdá, že lyžař nebo snowboardista stojí na místě. Plocha pro pohyb je kontrolovaná automatickými senzory, pohyb lyžaře je sledován instruktorem. Lyžař se navíc může sledovat v odrazovém zrcadle. Takto je zaručena vysoká bezpečnost a maximálně efektivní metodika výuky.


PRO KOHO JSOU SIMULÁTORY URČENY?

amateur

ZAČÁTEČNÍCI

Metodická výuka pod vedením zkušených instruktorů, okamžitá zpětná vazba, důraz na bezpečnost. Vhodné pro děti i dospělé.
Individuální přístup díky možnosti výuky 1 na 1, velmi rychlé pokroky. Možnost použití pomůcek jako příčná madla, odrazové zrcadlo atd. 

sportovni

POKROČILÍ

Celoroční dostupnost lyžování a SNB. Možnost rekreačních jízd i práce na technice pod vedením zkušených instruktorů nebo certifikovaných trenérů.
Vhodné pro kondiční přípravu a zlepšení techniky. Výhodou je možnost testování lyží a SNB. 

profi

TRENÉŘI A PROFESIONÁLOVÉ

Levný a rychle dostupný svah 365 dnů v roce. Vhodné ke kondiční přípravě i metodické přípravě instruktorů, cvičitelů i trenérů.
Možnost sběru biometrických údajů během tréninku.  

2016-01-14 15.30.14DSCF5434

 TECHNOLOGIE


TECHNOLOGIE

Vysoký důraz klademe na maximální bezpečnost při provozu i výuce. Správné návyky vedou také ke zvýšení bezpečnosti na skutečných sjezdovkách.Vypracovaná a ověřená metodika dává pocit maximální jistoty bez možného ohrožení okolními lyžaři, jako je tomu například při výuce na svahu. Stálá přítomnost zkušeného instruktora spolu se sledováním pohybu v zrcadle vede k možnosti okamžité změny návyků a odstranění zlozvyků. Díky tomu je možné dosahovat měřitelné výsledky v extrémně krátkých časech.

Lyžařské simulátory nemají z pohledu rychlosti a bezpečnosti výuky srovnání s jinými metodami. Což vede k rychlému zlepšení techniky zákazníků a krátkého času návratnosti investice. Celoroční provoz je alternativou ke všem sportům. Indoor Ski trenažér je nezávislý na rozmarech počasí a umožňuje základní výuku, zlepšení stávající techniky, zvýšení dovedností nebo kondice.

Hlavní výhody Indoor Ski trenažéru:

  • Zajištěna vysoká bezpečnost pro sportující i instruktory
  • Výuka a metodika pro začínající, zdatné, profesionální sportovce, instruktory i trenéry
  • Maximální efektivita a intenzita výuky
  • Možnost sledování dětí a jejich pokroku při výuce a pořizování záznamů
  • Měřitelný pokrok ve výuce a tréninku
  • Individuální nebo skupinová výuka či trénink
  • Nízká investice
  • Celoroční provoz bez vlivu počasí
  • Krátká realizační doba od podpisu smlouvy
  • Zcela ojedinělý podnikatelský projekt se zajímavou návratností a netradičními možnostmi

TECHNICKÉ PARAMETRY

 

modelRozměry se mění podle instalovaného modelu technologie. Minimální rozměry a parametry pro instalaci je nutno konzultovat.

 

a
5800 – 7100 mm
b
8400 – 11700 mm
c
700 – 950 mm
min d
5400 – 6800 mm
lyzar
2 – 9 osob
elektro
6 – 10 kW/h
zavazi
5t (4 nosníky)
vent
vzduch nebo A/C
kapka
4 – 6 l/h

 


 

 


KDE SIMULÁTORY INSTALOVAT?

SPORTOVNÍ CENTRA

Vhodným místem pro instalaci jsou centra jakýchkoliv sportovních aktivit s vybudovaným zázemím (šatny, sprchy, občerstvení, recepce, rezervační systém atd.). Tato centra mají již vybudovanou infrastrukturu, u které není potřeba nové investice do zázemí. Mají také většinou vyškolený obslužný personál a fungující klientelu.

PROVOZOVATELÉ AREÁLŮ

Provozovatelé areálu zimních sportů mohou využít své zázemí při provozu lyžařských simulátorů a prodloužit si tak sezónu. Provozovatelé areálů pro letní sporty mohou rozšířit svou nabídku o zcela netradiční pojetí lyžování po celý rok. Nebo si vytvořit zcela novou nabídku aktivit.

VYSOKÉ ŠKOLY, TRÉNINKOVÁ CENTRA

Technologie má největší přínosy pro fakulty tělesné výchovy, tréninková centra nebo střediska profesionálních sportovců. Celoroční využití pro zlepšení techniky se zlepšováním výkonnosti během systematické zátěže dává vysoký předpoklad efektivního využití investice.

 

INVESTICE


INVESTICE

Kontaktujte nás pro posouzení vhodnosti jednotlivých modelů simulátorů pro Váš záměr. Využijte našich znalosti pro instalaci, provoz a vybavení simulátorů. Technologie může být instalována v indoor nebo outdoor verzi, může doplnit vaše stávající nebo vytvořit zcela nové sportovní aktivity.

Přijďte se s námi poradit na SPORT LIFE 2016 do Brna.

Lyžařský trenažér s možností celoročního provozu je dokonalou investicí s rychlou návratností.